Regal Yetkili Servis Burhaniye Balıkesir

Regal Yetkili Servis Burhaniye Balıkesir width=350

Regal Yetkili Servis Burhaniye Balıkesir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır Makinası Su AlmıyorÇamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Kontrolleri yapınız. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorBulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Servis ile iletişim kurun.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Balıkesir Burhaniye Regal Klima Teknik Servis, Balıkesir Burhaniye Regal Android Led TV Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Aspiratör Yetkili Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Buzdolabı Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Blender Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Fırın Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Balıkesir Burhaniye Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Burhaniye, Köyler, Pelitköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top