Regal Yetkili Servis Büyükçekmece İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Büyükçekmece İstanbul
  • ADRES: İstanbul, Büyükçekmece
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Büyükçekmece İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Büyükçekmece İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyorİlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Çay Makinesi Hata Veriyor Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorDerin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorTık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•TünellerdeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Büyükçekmece Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Büyükçekmece Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Büyükçekmece Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Büyükçekmece, Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Celaliye(Kamiloba), Muratbey

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.