Regal Yetkili Servis Çatalca İstanbul

Regal Yetkili Servis Çatalca İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Çatalca İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Doğalgazı kontrol edin. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorSu boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorTekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Garanti Süresi•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Çatalca Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Çatalca Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Çatalca Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Çatalca Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Çatalca Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Çatalca, Binkılıç, Çiftlikköy, Karacaköy, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top