Regal Yetkili Servis Çekmeköy İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Çekmeköy İstanbul
  • ADRES: İstanbul, Çekmeköy
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Çekmeköy İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Çekmeköy İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorOcak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Android Led TV ÇalışmıyorBaşka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırın Fan Arızası

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma Makinesi Sensör ArızasıKurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Çekmeköy Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Çekmeköy Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Çekmeköy Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Çekmeköy, Alemdağ(Alemdar), Ömerli, Taşdelen, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.