Regal Yetkili Servis Ceylanpınar Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis Ceylanpınar Şanlıurfa width=350

Regal Yetkili Servis Ceylanpınar Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Termosifon Elektrik Kaçakları VarTermosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Bu ısının el yakmaması gerekir. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Derin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyorİlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima Hava Üflememe Sorunu Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Ceylanpınar Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Ceylanpınar, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top