Regal Yetkili Servis Çınar Diyarbakır

Regal Yetkili Servis Çınar Diyarbakır width=350

Regal Yetkili Servis Çınar Diyarbakır

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorBu ısının el yakmaması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorMakine zemini kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Mod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızasıİlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Diyarbakır Çınar Regal Klima Teknik Servis, Diyarbakır Çınar Regal Android Led TV Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Diyarbakır Çınar Regal Aspiratör Yetkili Servis,Diyarbakır Çınar Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Buzdolabı Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Blender Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Fırın Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Diyarbakır Çınar Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Çınar, Köyler, Ovabağ(Kilvan), Alatosun

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top