Regal Yetkili Servis Çivril Denizli

Regal Yetkili Servis Çivril Denizli width=350

Regal Yetkili Servis Çivril Denizli

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorArıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorIşığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Sürekli devam etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Ses Gelme Sorunuİç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Gerekli tüm kontrolleri yapın. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Denizli Çivril Regal Klima Teknik Servis, Denizli Çivril Regal Android Led TV Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Denizli Çivril Regal Aspiratör Yetkili Servis,Denizli Çivril Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Buzdolabı Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Blender Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Fırın Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Denizli Çivril Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Çivril, Köyler, Çıtak, Emirhisar, Gürpınar, Irgıllı, Kıralan, Özdemirci, Gümüşsu, Işıklı, Kızılcasöğüt

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top