Regal Yetkili Servis Çumra Konya

Regal Yetkili Servis Çumra Konya width=350

Regal Yetkili Servis Çumra Konya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Elektrik kontrol ediniz. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •TünellerdeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Çumra Regal Klima Teknik Servis, Konya Çumra Regal Android Led TV Teknik Servis,Konya Çumra Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Çumra Regal Aspiratör Yetkili Servis,Konya Çumra Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Çumra Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Çumra Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Çumra Regal Buzdolabı Teknik Servis,Konya Çumra Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Çumra Regal Blender Teknik Servis,Konya Çumra Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Çumra Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Çumra Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Çumra Regal Fırın Teknik Servis,Konya Çumra Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Çumra Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Çumra, Köyler, Alibeyhüyüğü, İçeriçumra, Karkın, Okçu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top