Regal Yetkili Servis Derik Mardin

Regal Yetkili Servis Derik Mardin width=350

Regal Yetkili Servis Derik Mardin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorHaznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorZemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Derin Dondurucu ÇalışmıyorServis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Kontrolleri yapınız. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Kurutma Makinesi Sensör ArızasıTüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mardin Derik Regal Klima Teknik Servis, Mardin Derik Regal Android Led TV Teknik Servis,Mardin Derik Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Mardin Derik Regal Aspiratör Yetkili Servis,Mardin Derik Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mardin Derik Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mardin Derik Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mardin Derik Regal Buzdolabı Teknik Servis,Mardin Derik Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Mardin Derik Regal Blender Teknik Servis,Mardin Derik Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mardin Derik Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Mardin Derik Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Mardin Derik Regal Fırın Teknik Servis,Mardin Derik Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mardin Derik Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Derik, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top