Regal Yetkili Servis Develi Kayseri

Regal Yetkili Servis Develi Kayseri width=350

Regal Yetkili Servis Develi Kayseri

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden SönüyorSet Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorÇakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Bıçağı DönmüyorÜrünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör Çalışmama SorunuBuzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Atık su hortumu tıkanmış olabilir. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorBu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorElektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kayseri Develi Regal Klima Teknik Servis, Kayseri Develi Regal Android Led TV Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kayseri Develi Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kayseri Develi Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Blender Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Fırın Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kayseri Develi Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Develi, Köyler, Sindelhöyük, Taşçı (Bakırdağ)

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top