Regal Yetkili Servis Didim Aydın

Regal Yetkili Servis Didim Aydın width=350

Regal Yetkili Servis Didim Aydın

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender Çalışırken Birden DurduBlender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Bir servis aranarak destek alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Su hortumu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay Makinesi Çalışmıyor Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorDerin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Servis arayarak destek isteyiniz.Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Aydın Didim Regal Klima Teknik Servis, Aydın Didim Regal Android Led TV Teknik Servis,Aydın Didim Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Aydın Didim Regal Aspiratör Yetkili Servis,Aydın Didim Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Aydın Didim Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Aydın Didim Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Aydın Didim Regal Buzdolabı Teknik Servis,Aydın Didim Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Aydın Didim Regal Blender Teknik Servis,Aydın Didim Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Aydın Didim Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Aydın Didim Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Aydın Didim Regal Fırın Teknik Servis,Aydın Didim Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Aydın Didim Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top