Regal Yetkili Servis Diyarbakır

Regal Yetkili Servis Diyarbakır width=350

Regal Yetkili Servis Diyarbakır

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorKurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Motoru Devreye GirmiyorKlimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

DİYARBAKIR Regal Klima Teknik Servis, DİYARBAKIR Regal Android Led TV Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,DİYARBAKIR Regal Aspiratör Yetkili Servis,DİYARBAKIR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Buzdolabı Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Blender Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Fırın Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,DİYARBAKIR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Alipınar, Selahattineyyubi, Körhat, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top