Regal Yetkili Servis Doğubayazıt Ağrı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
34 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Doğubayazıt Ağrı
  • ADRES: Ağrı, Doğubayazıt
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ AĞRI

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Doğubayazıt Ağrı width=350

Regal Yetkili Servis Doğubayazıt Ağrı

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Parça değişimi gereklidir.Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Gerekli kontrolleri yapınız.Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorGaranti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeAspiratör Nedir?•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiElektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ağrı Doğubayazıt Regal Klima Teknik Servis, Ağrı Doğubayazıt Regal Android Led TV Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Aspiratör Yetkili Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Buzdolabı Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Blender Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Fırın Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ağrı Doğubayazıt Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.