Regal Yetkili Servis Dörtyol Hatay

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Dörtyol Hatay
  • ADRES: Hatay, Dörtyol
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Dörtyol Hatay width=350

Regal Yetkili Servis Dörtyol Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorSet üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Termosifon Suyu Isıtmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorEkranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorFırının İçine Su DöküldüÇok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay Dörtyol Regal Klima Teknik Servis, Hatay Dörtyol Regal Android Led TV Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay Dörtyol Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hatay Dörtyol Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Blender Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Fırın Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay Dörtyol Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Dörtyol, Köyler, Kuzuculu, Yeşilköy, Payas(Yakacık), Yeniyurt, Altınçağ, Karakese

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.