Regal Yetkili Servis Döşemealtı Antalya

Regal Yetkili Servis Döşemealtı Antalya width=350

Regal Yetkili Servis Döşemealtı Antalya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorSet üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Teknik servisten destek alınmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorBuzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorTelevizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Fırın Kısa Devre YapıyorParça değişimine gidilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinası Program ArızasıKurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Döşemealtı Regal Klima Teknik Servis, Antalya Döşemealtı Regal Android Led TV Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Döşemealtı Regal Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Döşemealtı Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Blender Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Fırın Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Döşemealtı Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Yeniköy, Düzlerçamı, Yeşilbayır, Çığlık, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top