Regal Yetkili Servis Edirne

Regal Yetkili Servis Edirne width=350

Regal Yetkili Servis Edirne

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorDüğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorÜrünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Dondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorSorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarGenelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

EDİRNE Regal Klima Teknik Servis, EDİRNE Regal Android Led TV Teknik Servis,EDİRNE Regal Davlumbaz Yetkili Servis,EDİRNE Regal Aspiratör Yetkili Servis,EDİRNE Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,EDİRNE Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,EDİRNE Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,EDİRNE Regal Buzdolabı Teknik Servis,EDİRNE Regal Çay Makinesi Teknik Servis,EDİRNE Regal Blender Teknik Servis,EDİRNE Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,EDİRNE Regal Tost Makinesi Teknik Servis,EDİRNE Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,EDİRNE Regal Fırın Teknik Servis,EDİRNE Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,EDİRNE Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top