Regal Yetkili Servis Elazığ

Regal Yetkili Servis Elazığ width=350

Regal Yetkili Servis Elazığ

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuKatlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorGerekli tüm kontrolleri yapın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ELAZIĞ Regal Klima Teknik Servis, ELAZIĞ Regal Android Led TV Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ELAZIĞ Regal Aspiratör Yetkili Servis,ELAZIĞ Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Buzdolabı Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Blender Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Fırın Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ELAZIĞ Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top