Regal Yetkili Servis Erbaa Tokat

Regal Yetkili Servis Erbaa Tokat width=350

Regal Yetkili Servis Erbaa Tokat

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden SönüyorGenel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Motorundan Yanık Kokusu Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorCihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Servis ile iletişim kurun.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Cihazı kontrol ediniz. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tokat Erbaa Regal Klima Teknik Servis, Tokat Erbaa Regal Android Led TV Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Tokat Erbaa Regal Aspiratör Yetkili Servis,Tokat Erbaa Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Buzdolabı Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Blender Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Fırın Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tokat Erbaa Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Erbaa, Köyler, Doğanyurt, Karayaka, Kozlu, Gökal

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top