Regal Yetkili Servis Erzurum

Regal Yetkili Servis Erzurum width=350

Regal Yetkili Servis Erzurum

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorCihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Tost Makinesi Çalışmıyor Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Blender Bıçağı KesmiyorBlender Çalışırken Koku Yayıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorAndroid Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorAhşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorFırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Topraklama yapımı önemlidir.Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klimada Fan Çalışmıyor Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ERZURUM Regal Klima Teknik Servis, ERZURUM Regal Android Led TV Teknik Servis,ERZURUM Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ERZURUM Regal Aspiratör Yetkili Servis,ERZURUM Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ERZURUM Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ERZURUM Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ERZURUM Regal Buzdolabı Teknik Servis,ERZURUM Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ERZURUM Regal Blender Teknik Servis,ERZURUM Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ERZURUM Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ERZURUM Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ERZURUM Regal Fırın Teknik Servis,ERZURUM Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ERZURUM Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Terminal, Lalapaşa, Mumcu, Atatürküniversitesi, İstasyon, Kadana, Çayırtepe, Mecidiye, Dadaşköy, Dumlu, Cedit, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top