Regal Yetkili Servis Esenler İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Esenler İstanbul
  • ADRES: İstanbul, Esenler
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Esenler İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Esenler İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Teknik servisten destek alınmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Kontrolleri yapınız. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorBu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırın Rezistansı Bozuldu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Garanti Süresi•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Esenler Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Esenler Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Esenler Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Esenler Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Esenler Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Esenler, Karabayır, Birlik, Sanayi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.