Regal Yetkili Servis Eskişehir

Regal Yetkili Servis Eskişehir width=350

Regal Yetkili Servis Eskişehir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Tost Makinesi Termostat Arızası İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Ürünleri Doğramıyor Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar Soğutmuyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Makine Altından Su GeliyorYetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Derin Dondurucu ÇalışmıyorServisten teknik destek alın.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led TV ÇalışmıyorSorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Kontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Fırın Kısa Devre YapıyorFırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ESKİŞEHİR Regal Klima Teknik Servis, ESKİŞEHİR Regal Android Led TV Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ESKİŞEHİR Regal Aspiratör Yetkili Servis,ESKİŞEHİR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Buzdolabı Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Blender Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Fırın Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ESKİŞEHİR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Arifiye, Akarbaşı, Akcami, Büyükdere, Erenköy, Küçükorganizesanayi, 71 Evler, Kurtuluş, Gökmeydan, Organizesanayibölgesi, Osmangazi, Orhangazi, Çankaya, Sultandere, Ağapınar, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top