Regal Yetkili Servis Gaziantep

Regal Yetkili Servis Gaziantep width=350

Regal Yetkili Servis Gaziantep

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. Cihazın açık konumda olması gerekir. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blender Bıçağı DönmüyorBlender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi ÇalışmıyorÇay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.•Seralarda•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

GAZİANTEP Regal Klima Teknik Servis, GAZİANTEP Regal Android Led TV Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Davlumbaz Yetkili Servis,GAZİANTEP Regal Aspiratör Yetkili Servis,GAZİANTEP Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Buzdolabı Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Çay Makinesi Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Blender Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Tost Makinesi Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Fırın Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,GAZİANTEP Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Alaybey, Düztepe, Hoşgör, Karataş, Konak, Perilikaya, Tabakhane, Sarıbaşak, Geneyik, Bağlarbaşı, Burç, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top