Regal Yetkili Servis Gemlik Bursa

Regal Yetkili Servis Gemlik Bursa width=350

Regal Yetkili Servis Gemlik Bursa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Parça değişimi gereklidir.Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorOluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Gerekli kontrolleri yapınız.Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir. İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV ÇalışmıyorTelevizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima Sesli ÇalışıyorCihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Gemlik Regal Klima Teknik Servis, Bursa Gemlik Regal Android Led TV Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Gemlik Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Gemlik Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Blender Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Fırın Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Gemlik Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Gemlik, Küçükkumla, Umurbey, Kurşunlu, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top