Regal Yetkili Servis Giresun

Regal Yetkili Servis Giresun width=350

Regal Yetkili Servis Giresun

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Sürekli devam etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay Makinası Sigorta Attırıyor ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıCihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

GİRESUN Regal Klima Teknik Servis, GİRESUN Regal Android Led TV Teknik Servis,GİRESUN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,GİRESUN Regal Aspiratör Yetkili Servis,GİRESUN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,GİRESUN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,GİRESUN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,GİRESUN Regal Buzdolabı Teknik Servis,GİRESUN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,GİRESUN Regal Blender Teknik Servis,GİRESUN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,GİRESUN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,GİRESUN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,GİRESUN Regal Fırın Teknik Servis,GİRESUN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,GİRESUN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top