Regal Yetkili Servis Gönen Balıkesir

Regal Yetkili Servis Gönen Balıkesir width=350

Regal Yetkili Servis Gönen Balıkesir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Termosifon Aşırı Isınma YapıyorElektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorYiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Bu ısının el yakmaması gerekir. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorBu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratör Nedir?Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Balıkesir Gönen Regal Klima Teknik Servis, Balıkesir Gönen Regal Android Led TV Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Balıkesir Gönen Regal Aspiratör Yetkili Servis,Balıkesir Gönen Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Buzdolabı Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Blender Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Fırın Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Balıkesir Gönen Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Gönen, Köyler, Buğdaylı, Sarıköy, Tütüncü

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top