Regal Yetkili Servis Gümüşhane

Regal Yetkili Servis Gümüşhane width=350

Regal Yetkili Servis Gümüşhane

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduBöyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorMakine Altından Su GeliyorÇamaşır Makinesi Ön Yükleyici Sorunu

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduGaranti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima Sesli Çalışıyor Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

GÜMÜŞHANE Regal Klima Teknik Servis, GÜMÜŞHANE Regal Android Led TV Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Davlumbaz Yetkili Servis,GÜMÜŞHANE Regal Aspiratör Yetkili Servis,GÜMÜŞHANE Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Buzdolabı Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Çay Makinesi Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Blender Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Tost Makinesi Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Fırın Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,GÜMÜŞHANE Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top