Regal Yetkili Servis Harran Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis Harran Şanlıurfa width=350

Regal Yetkili Servis Harran Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorDondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Derin Dondurucu Ayarı YapılamıyorDerin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor Android Led TV ÇalışmıyorTelevizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Elektrik kontrol ediniz. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Harran Regal Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Harran Regal Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Harran Regal Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Harran Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Harran Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Harran, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top