Regal Yetkili Servis Hassa Hatay

Regal Yetkili Servis Hassa Hatay width=350

Regal Yetkili Servis Hassa Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Tost Makinesi Termostat Arızası

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Oluşan buzlar temizlenmelidir. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorUğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorArızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay Hassa Regal Klima Teknik Servis, Hatay Hassa Regal Android Led TV Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay Hassa Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hatay Hassa Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Blender Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Fırın Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay Hassa Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Hassa, Köyler, Küreci, Aktepe, Akbez, Ardıçlı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top