Regal Yetkili Servis Hatay

Regal Yetkili Servis Hatay width=350

Regal Yetkili Servis Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Termosifon Elektrik Kaçakları Var Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Parçanın değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorServis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

HATAY Regal Klima Teknik Servis, HATAY Regal Android Led TV Teknik Servis,HATAY Regal Davlumbaz Yetkili Servis,HATAY Regal Aspiratör Yetkili Servis,HATAY Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,HATAY Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,HATAY Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,HATAY Regal Buzdolabı Teknik Servis,HATAY Regal Çay Makinesi Teknik Servis,HATAY Regal Blender Teknik Servis,HATAY Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,HATAY Regal Tost Makinesi Teknik Servis,HATAY Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,HATAY Regal Fırın Teknik Servis,HATAY Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,HATAY Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Esentepe, Elektrik, Kanatlı, Haraparası, Aydınlıkevler, Kışlasaray, Gazipaşa, Köyler, Harbiye, Çekmece, Serinyol, Kuzeytepe, Karaali, Karlısu, Avsuyu, Subaşı, Dursunlu, Ekinci, Yoncakaya, Şenköy, Tosunpınar, Odabaşı, Narlıca, Küçükdalyan, Toygarlı, Güzelburç, Maşuklu, Ovakent, Gümüşgöze

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top