Regal Yetkili Servis Hendek Sakarya

Regal Yetkili Servis Hendek Sakarya width=350

Regal Yetkili Servis Hendek Sakarya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorKablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Servis ile iletişime geçiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Ürünleri Doğramıyor Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı Kapağı SıkışıyorOluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay Makinesi Isınmıyor Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorDondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV ÇalışmıyorMod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Fırın Saat Ayarı SorunuElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •Seralarda

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Garanti SüresiNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Sakarya Hendek Regal Klima Teknik Servis, Sakarya Hendek Regal Android Led TV Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Sakarya Hendek Regal Aspiratör Yetkili Servis,Sakarya Hendek Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Buzdolabı Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Blender Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Fırın Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Sakarya Hendek Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Hendek, Yeşilyurt, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top