Regal Yetkili Servis Iğdır

Regal Yetkili Servis Iğdır width=350

Regal Yetkili Servis Iğdır

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Dondurucu Yeteri Kadar Soğutmuyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çok fazla yük konulmaması önerilir. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorDerin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratör Nedir?•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

IĞDIR Regal Klima Teknik Servis, IĞDIR Regal Android Led TV Teknik Servis,IĞDIR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,IĞDIR Regal Aspiratör Yetkili Servis,IĞDIR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,IĞDIR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,IĞDIR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,IĞDIR Regal Buzdolabı Teknik Servis,IĞDIR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,IĞDIR Regal Blender Teknik Servis,IĞDIR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,IĞDIR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,IĞDIR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,IĞDIR Regal Fırın Teknik Servis,IĞDIR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,IĞDIR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top