Regal Yetkili Servis Ilgın Konya

Regal Yetkili Servis Ilgın Konya width=350

Regal Yetkili Servis Ilgın Konya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorBu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorUğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Ilgın Regal Klima Teknik Servis, Konya Ilgın Regal Android Led TV Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Ilgın Regal Aspiratör Yetkili Servis,Konya Ilgın Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Buzdolabı Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Blender Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Fırın Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Ilgın Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Ilgın, Köyler, Argıthanı, Aşağıçiğil, Yukarıçiğil

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top