Regal Yetkili Servis İskenderun Hatay

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
25 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis İskenderun Hatay
  • ADRES: Hatay, İskenderun
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis İskenderun Hatay width=350

Regal Yetkili Servis İskenderun Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorSıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fırın Saat Ayarı SorunuKullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay İskenderun Regal Klima Teknik Servis, Hatay İskenderun Regal Android Led TV Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay İskenderun Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hatay İskenderun Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Blender Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Fırın Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay İskenderun Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Cumhuriyet, Meydan, Tepeler, Sanayi, Köyler, Nardüzü, Bekbele, Azganlık, Gözcüler, Karaağaç, Madenli, Karayılan, Arsuz, Denizciler, Sarıseki

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.