Regal Yetkili Servis İstanbul

Regal Yetkili Servis İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı DönmüyorMutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Teknik servisten destek alınmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorGünümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorKurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İSTANBUL Regal Klima Teknik Servis, İSTANBUL Regal Android Led TV Teknik Servis,İSTANBUL Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İSTANBUL Regal Aspiratör Yetkili Servis,İSTANBUL Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İSTANBUL Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İSTANBUL Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İSTANBUL Regal Buzdolabı Teknik Servis,İSTANBUL Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İSTANBUL Regal Blender Teknik Servis,İSTANBUL Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İSTANBUL Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İSTANBUL Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İSTANBUL Regal Fırın Teknik Servis,İSTANBUL Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İSTANBUL Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Esenyurt, Kıraç, Haramidere, Yeşilkent, Hoşdere

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top