Regal Yetkili Servis Kadirli Osmaniye

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Kadirli Osmaniye
  • ADRES: Osmaniye, Kadirli
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ OSMANİYE

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Kadirli Osmaniye width=350

Regal Yetkili Servis Kadirli Osmaniye

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorArızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Kontrolleri yapınız. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima Motoru Devreye GirmiyorKlima Açılınca Sigorta Attırıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratör Nedir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Osmaniye Kadirli Regal Klima Teknik Servis, Osmaniye Kadirli Regal Android Led TV Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Osmaniye Kadirli Regal Aspiratör Yetkili Servis,Osmaniye Kadirli Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Buzdolabı Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Blender Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Fırın Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Osmaniye Kadirli Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Dere, Cemalpaşa, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.