Regal Yetkili Servis Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis Kahramanmaraş width=350

Regal Yetkili Servis Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Termosifon Su Akıtıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorÇamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorSu tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata VeriyorCihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorArızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırın Saat Ayarı SorunuBu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima Motoru Devreye GirmiyorKlima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KAHRAMANMARAŞ Regal Klima Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Regal Android Led TV Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Aspiratör Yetkili Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Buzdolabı Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Blender Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Fırın Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KAHRAMANMARAŞ Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top