Regal Yetkili Servis Karabağlar İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Karabağlar İzmir
  • ADRES: İzmir, Karabağlar
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Karabağlar İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Karabağlar İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Tünellerde•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Karabağlar Regal Klima Teknik Servis, İzmir Karabağlar Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Karabağlar Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Karabağlar Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Blender Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Karabağlar Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Karabağlar, Kibar, Günaltay, Fahrettinaltay, Hatay, Yeşilyurt, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.