Regal Yetkili Servis Karabük

Regal Yetkili Servis Karabük width=350

Regal Yetkili Servis Karabük

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzdolabı Alt Kısmı Soğutma Yapmıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay Makinesi Isınmıyor Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Kontrolleri yapınız. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Servis ile iletişim kurun.Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima Sesli Çalışıyor Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KARABÜK Regal Klima Teknik Servis, KARABÜK Regal Android Led TV Teknik Servis,KARABÜK Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KARABÜK Regal Aspiratör Yetkili Servis,KARABÜK Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KARABÜK Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KARABÜK Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KARABÜK Regal Buzdolabı Teknik Servis,KARABÜK Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KARABÜK Regal Blender Teknik Servis,KARABÜK Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KARABÜK Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KARABÜK Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KARABÜK Regal Fırın Teknik Servis,KARABÜK Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KARABÜK Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top