Regal Yetkili Servis Karacabey Bursa

Regal Yetkili Servis Karacabey Bursa width=350

Regal Yetkili Servis Karacabey Bursa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiElektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Karacabey Regal Klima Teknik Servis, Bursa Karacabey Regal Android Led TV Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Karacabey Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Karacabey Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Blender Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Fırın Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Karacabey Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Karacabey, Köyler, Yeniköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top