Regal Yetkili Servis Kartal İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Kartal İstanbul
  • ADRES: İstanbul, Kartal
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Kartal İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Kartal İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorAmortisör parçası arızalanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorKontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Fırın Rezistansı BozulduBu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima sistemi kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarGaranti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Kartal Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Kartal Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Kartal Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Kartal Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Kartal Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kartal, Rahmanlar, Orhantepe, Esentepe, Topselvi, Yakacık, Soğanlık, Uğurmumcu, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.