Regal Yetkili Servis Kartepe Kocaeli

Regal Yetkili Servis Kartepe Kocaeli width=350

Regal Yetkili Servis Kartepe Kocaeli

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorServis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Elektrik geldiğinden emin olunuz. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Seralarda•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli Kartepe Regal Klima Teknik Servis, Kocaeli Kartepe Regal Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli Kartepe Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli Kartepe Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Blender Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Fırın Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli Kartepe Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Köseköy, Maşukiye, Suadiye, Uzunçiftlik, Uzuntarla, Büyükderbent, Eşme, Acısu, Sarımeşe(Akmeşe), Arslanbey, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top