Regal Yetkili Servis Kastamonu

Regal Yetkili Servis Kastamonu width=350

Regal Yetkili Servis Kastamonu

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Termosifon Çalışmıyor Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorCihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KASTAMONU Regal Klima Teknik Servis, KASTAMONU Regal Android Led TV Teknik Servis,KASTAMONU Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KASTAMONU Regal Aspiratör Yetkili Servis,KASTAMONU Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KASTAMONU Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KASTAMONU Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KASTAMONU Regal Buzdolabı Teknik Servis,KASTAMONU Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KASTAMONU Regal Blender Teknik Servis,KASTAMONU Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KASTAMONU Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KASTAMONU Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KASTAMONU Regal Fırın Teknik Servis,KASTAMONU Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KASTAMONU Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top