Regal Yetkili Servis Keçiören Ankara

Regal Yetkili Servis Keçiören Ankara width=350

Regal Yetkili Servis Keçiören Ankara

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden SönüyorDoğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Blender Çalışmıyor Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorÇamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorSoğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Kontrolleri yapınız. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Keçiören Regal Klima Teknik Servis, Ankara Keçiören Regal Android Led TV Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Keçiören Regal Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Keçiören Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Blender Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Fırın Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Keçiören Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Etlik/İncirli, Esertepe/Yayla, Kalaba, Şehitkubilay, Ufuktepe, Sanatoryum, Aktepe, Şenlik/Güçlükaya, Bağlum, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top