Regal Yetkili Servis Kepez Antalya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Kepez Antalya
  • ADRES: Antalya, Kepez
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Kepez Antalya width=350

Regal Yetkili Servis Kepez Antalya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorOcak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Toz Haznesi Yanıp SönüyorŞarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorOluşan buzlar temizlenmelidir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Elektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Servis arayarak destek isteyiniz.Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinası Program ArızasıUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Kepez Regal Klima Teknik Servis, Antalya Kepez Regal Android Led TV Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Kepez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Kepez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Blender Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Fırın Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Kepez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Ahatlı, Duraliler, Dokuma, Yeniemek, Erenköy, Sütçüler, Düdenbaşı, Altınova, Varsak, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.