Regal Yetkili Servis Keşan Edirne

Regal Yetkili Servis Keşan Edirne width=350

Regal Yetkili Servis Keşan Edirne

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorDondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Fan ArızasıDerin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinem ÇalışmıyorYabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorYiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima Motoru Devreye Girmiyor Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Edirne Keşan Regal Klima Teknik Servis, Edirne Keşan Regal Android Led TV Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Edirne Keşan Regal Aspiratör Yetkili Servis,Edirne Keşan Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Buzdolabı Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Blender Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Fırın Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Edirne Keşan Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kalebayırı, Yenicami, Köyler, Beğendik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top