Regal Yetkili Servis Kilis

Regal Yetkili Servis Kilis width=350

Regal Yetkili Servis Kilis

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma YapıyorTermosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Ürünleri Doğramıyor Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorÜrünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima Motoru Devreye Girmiyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KİLİS Regal Klima Teknik Servis, KİLİS Regal Android Led TV Teknik Servis,KİLİS Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KİLİS Regal Aspiratör Yetkili Servis,KİLİS Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KİLİS Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KİLİS Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KİLİS Regal Buzdolabı Teknik Servis,KİLİS Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KİLİS Regal Blender Teknik Servis,KİLİS Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KİLİS Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KİLİS Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KİLİS Regal Fırın Teknik Servis,KİLİS Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KİLİS Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top