Regal Yetkili Servis Kırıkkale

Regal Yetkili Servis Kırıkkale width=350

Regal Yetkili Servis Kırıkkale

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Durma nedeninin çok çeşitlidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Dondurucudan Ses Gelme SorunuTeknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorAhşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorAşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KIRIKKALE Regal Klima Teknik Servis, KIRIKKALE Regal Android Led TV Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KIRIKKALE Regal Aspiratör Yetkili Servis,KIRIKKALE Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Buzdolabı Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Blender Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Fırın Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KIRIKKALE Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top