Regal Yetkili Servis Kumluca Antalya

Regal Yetkili Servis Kumluca Antalya width=350

Regal Yetkili Servis Kumluca Antalya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Ürünleri Doğramıyor Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinası Su Almıyor Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Kumluca Regal Klima Teknik Servis, Antalya Kumluca Regal Android Led TV Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Kumluca Regal Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Kumluca Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Blender Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Fırın Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Kumluca Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kumluca, Köyler, Beykonak, Çavuşköy (Adrasan), Mavikent

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top