Regal Yetkili Servis Kuşadası Aydın

Regal Yetkili Servis Kuşadası Aydın width=350

Regal Yetkili Servis Kuşadası Aydın

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Bu durum oldukça sakıncalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Bıçak değişimi gerekli olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorBuzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorBuzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorMakine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Su hortumu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorYiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorTelevizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Aydın Kuşadası Regal Klima Teknik Servis, Aydın Kuşadası Regal Android Led TV Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Aydın Kuşadası Regal Aspiratör Yetkili Servis,Aydın Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Buzdolabı Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Blender Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Fırın Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Aydın Kuşadası Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kuşadası, Köyler, Davutlar, Güzelçamlı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top