Regal Yetkili Servis Kütahya

Regal Yetkili Servis Kütahya width=350

Regal Yetkili Servis Kütahya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorBuzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorAşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuKapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay Makinesi Hata Veriyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorAndroid Led TV ÇalışmıyorTelevizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su Döküldüİlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Arıza giderilecektir.Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima Açılınca Sigorta AttırıyorKlima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •TünellerdeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KÜTAHYA Regal Klima Teknik Servis, KÜTAHYA Regal Android Led TV Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,KÜTAHYA Regal Aspiratör Yetkili Servis,KÜTAHYA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Buzdolabı Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Blender Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Fırın Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,KÜTAHYA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top